جای شما در کاروان نوآوری شهر خالیست

برای استقرار در کارخانه نوآوری مشهد و آغاز همکاری یکی از فرم های زیر را تکمیل نمایید.

یکی از مهم‌ترین اهدافی که ایوان نوآوری دنبال می‌کند، ایجاد فرصتی است که شرکت‌ها و استارتاپ‌ها امکان استفاده از ایده‌ها و نظرات یکدیگر را داشته باشند. برای همراهی با ما و قرار گرفتن در جمع شرکت‌ها و استارتاپ‌های خوش فکر و نوآور فرم زیر را تکمیل کنید تا ما امکان بررسی حضورتان را داشته باشیم. در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند.

فرم ثبت نام
افتخار کارخانه نوآوری مشهد فراهم و تسهیل کردن فرآیند رشد کسب‌وکار‌ها و توسعه نوآوری است. ناگفته پیداست که رسیدن به بسیاری از اهداف پیش روی کسب‌وکار‌های نوپا، بدون وجود حمایت مالی امکان پذیر نیست. اگر به حمایت از استارتاپ‌ها علاقه‌مندید و سرمایه‌گذاری در مسیر نوآوری برایتان با ارزش است، پذیرای شما در کارخانه نوآوری مشهد هستیم. با تکمیل فرم زیر امکان آشنایی بیشتر را برای ما فراهم کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی‌تان باشیم.

فرم ثبت نام
هر کسب‌وکاری برای توسعه و پیشرفت نیازمند استفاده از بستر‌ها و خدمات متنوعی است. اگر شما خدمات مورد نیاز کسب و کار‌ها را ارائه می‌دهید و تمایل به حضور در جمع اجزای فعال زیست بوم نوآوری را دارید، با تکمیل فرم پذیرش می‌توانید امکان برقراری ارتباط را فراهم کنید تا پس از بررسی پاسخگوی‌تان باشیم.

فرم ثبت نام
یکی از مهم‌ترین اهدافی که کارخانه نوآوری مشهد دنبال می‌کند، ایجاد فرصتی است که شرکت‌ها و استارتاپ‌ها امکان استفاده از ایده‌ها و نظرات یکدیگر را داشته باشند. برای همراهی با ما و قرار گرفتن در جمع شرکت‌ها و استارتاپ‌های خوش فکر و نوآور فرم زیر را تکمیل کنید تا ما امکان بررسی حضورتان را داشته باشیم. در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند.

فرم ثبت نام
با فضایی به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع ، آماده پذیرش بیش از ۳۰۰ عضو فعال است. فضای کار اشتراکی، جایی که استارتاپ‌ها و فریلنسرها در کنار کاهش هزینه‌های استقرار کسب وکارشان، می‌توانند از تمام امکانات یک فضای کاری پویا بهره‌مند شوند. اگر مایلید به جمع اعضای کارخانه نوآوری بپیوندید، درخواست عضویت خود را در فرم زیر ثبت نمایید، ما سعی می‌کنیم در کمترین زمان این درخواست‌ها را بررسی کنیم.

فرم ثبت نام