بهره بردار کارخانه نوآوری مشهد

کارخانه نوآوری مشهد با برقراری ارتباطات سازنده در دل زیست بوم نوآوری شهر، راه را برای رشد و توسعه کسب‌وکارها هموار می‌کند، تجربه‌های بزرگان را در اختیار کسانی که در آغاز مسیر هستند، قرار می‌دهد و همه منابع لازم برای طی کردن مسیر دشوار کارآفرینی را ارائه می‌دهد تا نقش سازنده‌ای در شکل گیری شهر نوآور داشته باشد.
فراهم کردن فضایی برای حضور افراد خلاق و پر تلاش مهم‌ترین عامل شکل گیری کارخانه نوآوری است. جوانان خوش فکر و تازه نفس و بزرگان باتجربه و کاربلد در کنار هم الگوی پیشرفت شهر و منطقه را ترسیم خواهند کرد.


parallax background
 
20

دفتر اختصاصی

4

دفتر در فضای اشتراکی

84

میز در فضای اشتراکی

 

از کاروان نوآوری عقب نمانید

اگر مایلید به جمع ما بپیوندید، درخواست عضویت خود را در یکی از فرم های زیر ثبت نمایید، ما سعی می‌کنیم در کمترین زمان این درخواست‌ها را بررسی کنیم.
 
 

ماموریت ما در کارخانه نوآوری مشهد

کارخانه نوآوری مشهد میزبان بازیگران اصلی زیست بوم نوآوری و فعالیت‌های آنهاست. جایی برای جمع شدن منابعی مثل سرمایه گذاران خطرپذیر، شتابدهنده‌ها، فضای اشتراک کاری، تامین‌کنندگان خدمات و… . برای راه اندازی و توسعه کسب و کارها. اینجا مجموعه ای غیرانتفاعی‌منطقه ای است که برای کمک به فرهنگ پویایی و شکل گیری اجتماع نوآوری شکل گرفته است. با پیگیری‌ها و تحقیقات شتاب‌دهنده فردوسی در سال 97، تفاهم‌نامه‌ای دو‌جانبه بین شهرداری مشهد و شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی برای راه‌اندازی اولین کارخانه نوآوری در مشهد بسته شد که با ورود و همکاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری به تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه تبدیل شد. شهرداری محترم مشهد به عنوان مالک، طراح و سازنده کارخانه نوآوری مشهد در کمتر از 2 سال فضای زیبای کارخانه را در مکان کارخانه سابق کوکاکولا راه اندازی نمود. در سال 99 و پس از برگزاری فراخوان و مناقصه توسط شهرداری مشهد، شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی به مدت 5 سال به عنوان بهره برداری کارخانه نوآوری مشهد انتخاب شد. شتابدهنده فردوسی مسئولیت طراحی و پیاده سازی محتوایی، هم افزایی و کنار هم قرار دادن زیست بوم شرق کشوررا در این مجموعه به عهده گرفته است.

حامیان کارخانه نوآوری