آغاز فراخوان پذیرش در چهارمین کشف شتابدهنده فردوسی

پنجمین دورهمی هم آموز
پنجمین دورهمی ماهانه «هم آموز» هم برگزار شد
29 آذر, 1396
کارزار رقابت بزرگ استارتاپ های ایرانی
رویداد «کارزار» با حمایت شتابدهنده کسب و کار فردوسی برگزار می شود.
29 آذر, 1396

آغاز فراخوان پذیرش در چهارمین کشف شتابدهنده فردوسی

فراخوان کشف 4

شتابدهنده کسب و کار فردوسی قصد دارد چهارمین دوره کشف خود را ابتدای بهمن ماه 96 آغاز نماید، از همین رو از استارتاپ های علاقه مند دعوت می کند تا در فراخوان این دوره، که از 29 آذر شروع و 15 دی ماه به پایان می رسد، شرکت کنند. لازم به ذکر است که این دوره، آخرین دوره کشف در سال 96 می باشد.

  • در دوره دو ماهه کشف بصورت رایگان از خدمات شتابدهنده (نظیر فضای کاری، کارگاه های آموزشی کسب و کار و منتورینگ تخصصی) بهره مند خواهید شد.
  • مدیر برنامه های شتابدهنده نیز در تمام مسیر همراه شما خواهد بود تا از این فرصت به بهترین شکل ممکن برای سرعت بخشیدن به رشد استارتاپ خود استفاده کنید.
  • به علاوه، به کمک منتورهای باتجربه ما قادر خواهید بود تا موانعی که رشد استارتاپ شما را با کندی مواجه می کنند، شناسایی و تدابیر هوشمندانه ای را برای رفع شان اتخاذ نمایید.

به دلیل نوپا بودن، بسیاری از استارتاپ ها تعریف مشخصی از چرخه کسب و کار خود نداشته و در نتیجه، از یافتن مشتری های خود عاجزند که غفلت از آن در کوتاه مدت به افت و در نهایت به شکست می انجامد.

در این مرحله، شتابدهنده با ارائه آموزش هایی کلیدی به استارتاپ ها کمک می کند به درکی از محصول و مشتریان شان دست یابند تا استراتژی هایی که برای جذب آنها نیاز است را تدوین نمایند.

در انتهای دوره کشف به جلسه اختتامیه دعوت خواهید شد تا به دفاع از ساختار کسب و کار خود بپردازید. استارتاپ هایی که به انسجام لازم رسیده باشند و نظر هیئت داوران را جلب نمایند، می توانند به دوره شتابدهی ورود پیدا کرده و در آن جا از تسهیلات 25 میلیون تومانی شتابدهنده برای مطرح شدن و گرفتن سهم قابل قبولی از بازار تلاش کنند. در غیر این صورت، می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای شتابدهنده را ترک نمایند.

استارتاپ های متقاضی تسهیلات فوق می توانند از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایند:

فرم ثبت نام
علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاه ها بسته شده است