عکس دست جمعی در اولین دورهمی ریلود
استقبال گرم از ریلود، اولین دورهمی بازی سازان مشهدی
9 اردیبهشت, 1398
mvp چیست
کمینه محصول پذیرفتنی (MVP)
9 اردیبهشت, 1398

اخذ مجوزهای مرکز مشاوره، شتاب دهنده و فضای کاری مشترک از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

اخذ مجوزهای مرکز مشاوره، شتاب دهنده و فضای کاری مشترک

اخذ مجوزهای مرکز مشاوره، شتاب دهنده و فضای کاری مشترک از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
شتاب دهنده کسب و کار فردوسی موفق به اخذ مجوزهای مرکز مشاوره و اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی، شتاب دهنده و فضای کاری مشترک از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی شد.

در اولین جلسه هیات فنی این اداره در سال 98، مصطفی مکارم، مدیرعامل شتاب دهنده فردوسی، به بیان فعالیت ها، دستاوردها و برنامه های آتی خود پرداخت. وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شتاب دهنده فردوسی در راستای ایجاد بستری مساعد جهت حمایت و توسعه کسب و کارهای نوپا در استان از ابتدای سال 96، به فعالیت های آکادمی نوآوری و کارآفرینی فردوسی به عنوان بال آموزشی این شتاب دهنده در ترویج مفاهیم کسب و کار در دو رده سنی نوجوانان و جوانان اشاره نمود.

وی با اشاره به حضور برخی از استارتاپ های شناخته شده در اکوسیستم کارآفرینی کشور در فضای کاری مشترک این شتاب دهنده، از ظرفیت های این مجموعه در جذب و استقرار کارآفرینان موفق خبر داد.
هیات فنی محترم حاضر در جلسه نیز ضمن طرح پرسش های کارشناسی خود از مدیریت این مجموعه، از فعالیت های صورت گرفته توسط این مجموعه تقدیر نمودند.

طبق مجوز مرکز مشاوره که این شتاب دهنده از اداره کار اخذ نموده است، افراد یا مجموعه هایی که تمایل به دریافت مشاوره در حوزه های زیر را دارند، می توانند به شتاب دهنده کسب و کار فردوسی مراجعه نموده و از راهنمایی های مشاوران مجرب این مجموعه برخوردار گردند:

  1. توسعه فردی و طراحی مسیر شغلی
  2. راه اندازی و توسعه کسب و کار
  3. تدوین طرح توجیهی و مستندات مالی برای جذب سرمایه
  4. جذب سرمایه و تجاری سازی
  5. کوچینگ و تربیت مربی
  6. بازاریابی و برندینگ

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور مجوز و ساماندهی مراکز ارائه خدمات کارآفرینانه در سطح کشور، توسعه فعالیت های کارآفرینانه با توجه به مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی کشور، ارائه مشاوره های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به کارآفرینان و متقاضیان ایجاد بنگاه های اقتصادی، افزایش ضریب موفقیت کارآفرینان و همچنین هدایت صاحبان سرمایه به فعالیت های کارآفرینانه را دنبال می نماید و از همین رو به شرکت هایی که توانمندی و امکانات لازم در ارائه این دست خدمات را داشته باشند، مجوز فعالیت رسمی اعطا می نماید.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *