اشتباهات رایج استارتاپ ها
اشتباهات رایجی که استارتاپ شما را برای همیشه کوچک نگه می دارد!
18 آبان, 1399
حضور مدیر استودیو بازی سازی آنباند در پنل سخنرانی کنفرانس بین‌المللی «POCKET GAMER CONNECTS»
18 آبان, 1399

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی و شتاب‌دهنده گرین تک

تفاهم نامه همکاری با شتابدهندهگرین تک

شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی و شتاب‌دهنده گرین تک به عنوان دو مجموعه فعال در زیست‌بوم نوآوری کشور، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند تا در کنار یکدیگر، تقویت این زیست‌بوم را بصورت مشترک دنبال کنند.

شهر مشهد به عنوان دومین کلان‌شهر کشور، جایگاه ممتازی در نوآوری دارد. وجود مجموعه‌های نوآور متعددی که از این شهر برخاسته و اکنون عملکرد درخشانی را در سطح ملی دارند، مؤید این مطلب است که پس از پایتخت، مشهد دومین شهر نوآور کشور است.

رشد و بلوغ این مجموعه‌ها از یک طرف و ضرورت ایجاد هم‌افزایی از طرف دیگر، فرصتی را بوجود آورده تا مجموعه‌های توانمند و پیشرو در این حوزه بتوانند با تعریف اقدامات مشترک و ایجاد هم‌افزایی، مسیر رسیدن به افق‌های دوردست را تسهیل نمایند.

از همین رو، شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی و شتاب‌دهنده گرین تک تفاهم‌نامه‌ای را امضا نمودند که به موجب آن، اهداف خود را بصورت مشترک دنبال کنند. شتاب‌دهنده‌ فردوسی که اولین شتاب‌دهنده دانش‌بنیان شرق کشور است، بصورت تخصصی در حوزه فناوری‌های نرم نظیر: 1. اطلاع‌‌‌رسانی و رسانه‌های جدید؛ 2. بازی‌ و ‌سرگرمی‌‌؛ 3. صنعت آموزش و محتوا؛ 4. خدمات شهری و گردشگری 5. فین‌تک فعالیت دارد. در طرف دیگر این تفاهم‌نامه، شتاب‌دهنده دانش‌بنیان گرین تک است که به پشتوانه 30 سال تجربه هلدینگ دانش بنیان گرین وب راه‌اندازی شده و در حوزه‌های فناوری ابری، بلاک‌چین، اینترنت اشیاء، امنیت سایبری، هوش مصنوعی و کلان داده بصورت تخصصی فعالیت دارد.

اکنون تیم‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآوری که برای حل نیازهای نوآورانه یا توسعه خود نیاز به کمک دارند، می‌توانند از دانش و تجربه تجمیع‌شده این دو شتاب‌دهنده برای پیشبرد اهداف خود برخوردار شوند و جایگاه خود را در بازار مورد نظر، تثبیت و تقویت نمایند.

شتابدهی و سرمایه‌گذاری مشترک، رفع نیازهای اکوسیستم استارتاپی و نوآوری و اجرای رویدادهای مشترک در جهت توانمندسازی افراد و مجموعه‌های نوآور از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *