جذب سرمایه مجموعه دانش بنیان پایا فناوران فردوسی
22 فروردین, 1400
npv
اهمیت تحلیل ارزش فعلی خالص(NPV) در سرمایه گذاری
22 فروردین, 1400

آغاز سیزدهمین دورۀ کشف شتابدهنده کسب‌وکار فردوسی

دوره کشف 13 شتابدهنده فردوسی

این دوره کشف، سومین دوره ای است که باز هم به دلیل شرایط حاکم بر جامعه و همه گیری ویروس کرونا،جلسات ارزیابی به صورت آنلاین برگزار شد.

دوره کشف ویژه استارتاپ‌هایی است که میتوانند در جلسۀ ارزیابی و سپس در جلسۀ نهایی، ارائۀ قابل‌قبولی از کسب‌وکار خود داشته باشند، به صورت تیمی فعالیت کرده و محصول اولیۀ خود را نیز تولید کرده باشند.

در دورۀ کشف، شتابدهنده به استارتاپ‌ها کمک می‌کند تا مدل کسب و کار خود را اعتبارسنجی کنند، به تست بازار بپردازند، تیم خود را تکمیل کنند و برنامه عملیاتی کارآمدی را برای چهار ماه آیندۀ خود تدوین کنند. با توجه به رایگان بودن دورۀ کشف، حضور در این دوره برای بنیان‌گذاران استارتاپ‌ها فرصت مهیجی خواهد بود تا به کمک شتابدهنده و با پذیرش کمترین ریسک، تیم خود را در برابر چالش‌های کارآفرینی محک بزنند. از طرف دیگر، به شتابدهنده کمک خواهد کرد تا به دقت استارتاپ‌ها را ارزیابی کنند تا مجوز ورود به دورۀ شتابدهی خود را به به استارتاپ‌های اعطا کند که بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته باشند.

در دوره کشف 13 با تیم (مَت نِت) همراه خواهیم بود و کارگاه‌ها و جلسات این دوره کشف، مانند دو دوره قبلی به شکل مجازی از تاریخ 21 فروردین 1400 برگزار می‌شود.

مرضیه ایزدپناه
مرضیه ایزدپناه
مسئول فنی شتابدهنده فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *