کارگاه بوم ناب، اختصاصی استارت آپ های راه یافته به چهارمین کشف، برگزار شد

شکست استارتاپ ها
«تونل وحشت استارت آپ ها» خانه اول: سطحی‌زدگی
17 بهمن, 1396
دوره کشف شتابدهنده فردوسی مشهد
اختتامیۀ چهارمین دوره کشف
17 بهمن, 1396

کارگاه بوم ناب، اختصاصی استارت آپ های راه یافته به چهارمین کشف، برگزار شد

تیم های کشف 4

کارگاه آموزشی بوم نام، اختصاصی استارت آپ های راه یافته به چهارمین دوره ی کشف شتابدهنده فردوسی، روز دوشنبه 16 بهمن برگزار شد. مدرس این کارگاه «مهندس حمیدرضا عقیقی»، بنیان گذار استارت آپ iOTING و منتور شتابدهنده فردوسی، بود.
در این کارگاه پنج ساعته تیم ها در فضایی گرم و صمیمی با بخش های مختلف بوم ناب آشنا شدند، مدل اولیه کسب وکار خود را طراحی نمودند و آموختند که به کمک بوم ناب چطور می توان زوایای بیشتری از کسب و کار و استارت آپ خود را درک کرد. در ادامه با چالش های ایده پردازی، تست ایده و راه اندازی کسب و کار آشنا شدند.
در انتها نیز تیم ها به کمک پازل در قالب بازی آموزشی به رقابت پرداختند، جایی که مهارت های آن ها در کار تیمی، مذاکره، فروش، مدیریت زمان و سایر منابع، و تعامل با رقبا به چالش کشیده شد.
چهارمین دوره کشف از ۱۴ بهمن ماه رسما آغاز شده و پنج استارت آپ سایکودرام، فودیو، صنوبر، آی پول و ناهارین به جمع تیم های تحت شتابدهیِ شتابدهنده فردوسی اضافه شدند. تیم ها فرصت دارند تا در دوره ی دو ماهه کشف به اعتبارسنجی محصول خود بپردازند، بازار خود را تست کنند، محصول خود را آماده کنند و ترکیب مناسبی از اعضا را در تیم خود بوجود بیاورند.
استارت آپ های متقاضی خدمات دوره ی کشف شتابدهنده می توانند به وب سایت شتابدهنده فردوسی مراجعه کرده و درخواست پذیرش خود را تکمیل نمایند. دوره ی کشف بعدی بهار ۹۷ برگزار خواهد شد.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

1 نظر

  1. کفسابی گفت:

    سلام و احترام خدمت مدیر وبسایت
    بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم تبریک میگم سایت خوبی طراحی کردید خواستم از زحماتتون تشکر کنم، باز هم مطالب وبسایت شمارو پیگیری و استفاده خواهم کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *