صورت معاملات فصلی ماده 169 مکرر
وبینار رایگان «صورت معاملات فصلی مواد 169 و 169 مکرر»
19 آذر, 1399
شتابدهنده فردوسی بهره بردار کارخانه نوآوری مشهد
انتخاب شتابدهنده فردوسی به عنوان بهره بردار کارخانه نوآوری مشهد
19 آذر, 1399

حمایت از ایده‌های ناب برای پیاده‌سازی

جذب سرمایه بانک ملل- از ایده تا عمل

در خلق کسب و کارها، قدم های اول به همت ایده پردازان و نوآوران و با پشتوانه تفکر خلاق آنهاست. اما برای برداشتن گامهای محکم تر در حرکت به سمت توسعه کسب و کار، وجود منابع مالی و سرمایه ضروری است. جذب سرمایه و یافتن سرمایه گذار مناسب همواره به عنوان یکی از چالش‌های مهم در مسیر کارآفرینی محسوب می گردد که یکی از راه حل های آن همکاری سازمان‌ها و مجموعه های معتبر برای تأمین سرمایه های موردنیاز است. موسسه اعتباری ملل در قالب طرح از ایده تا عمل تسهیلاتی را به متقاضیان درخواست جذب سرمایه پرداخت خواهد نمود. بر اساس این طرح، کلیه جوانان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، نخبگان و تمامی کسانی که دغدغه‌ی کارآفرینی دارند می‌توانند به این پویش بپیوندند. شرکت‌کنندگان در این کمپین با تکمیل نمودن فرم درخواست سرمایه‌گذاری، ایده و یا مدل کسب‌وکار خود را تشریح می‌کنند. این تسهیلات تا سقف ۵ میلیارد ریال با نرخ سود ۴ تا ۱۸ درصد خواهد بود.
شتابدهنده کسب و کار فردوسی به عنوان حامی علمی این کمپین در کنار تیم کارشناسی ارزیابی، تمامی موارد دریافتی را بررسی نموده و در پایان هر مرحله از کمپین به ۲ نفر از صاحبان ایده و کسب‌وکار، وام حداکثر 5 میلیارد ریالی و همراهی منتور تخصصی در حوزه راه‌اندازی استارتاپ هدیه می‌دهد.
دریافت کنندگان وام پس از گذراندن یک دوره تنفس ۱ الی ۲ ساله، وام دریافتی را طی ۱۲ الی ۶۰ ماه با نرخ بهره بین ۴ تا ۱۸ درصد بازخواهند گرداند. جزییات ضمانت نامه بانکی بعد از ارزیابی طرح توسط کارشناسان موسسه اعتباری ملل مشخص خواهد شد.
روابط عمومی موسسه اعتباری ملل هدف از برگزاری این طرح را حمایت از ایده‌های ناب برای پیاده‌سازی و به ثمر رسانیدن آنها اعلام کرده است.

برای تبدیل ایده‌هایتان به واقعیت، کنارتان هستیم.

برای تکمیل فرم درخواست سرمایه گذاری کلیک کنید.

معصومه اسفندیاری
معصومه اسفندیاری
کارشناس شتابدهی شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *