رهبری استارتاپ
رهبری تیم با استرس کمتر
12 آبان, 1399
وبینار رایگان آشنایی با اصول فنی و تخصصی نحوه تنظیم قراردادها
وبینار«آشنایی با اصول فنی و تخصصی نحوه تنظیم قراردادها»
12 آبان, 1399

برگزیده های مرحله اول رویداد میکرو سرمایه گذاری مشخص شدند

سری اول رویداد میکرو سرمایه گذاری

بسیاری از ایده‌ها و طرح‌ها برای شروع کار سرمایه لازم را ندارند یا دسترسی به سرمایه گذار برای آن‌ها سخت است و آماده حضور در شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری نیستند.
از این جهت رویداد میکرو سرمایه گذاری، برای کمک به این طرح‌ها و ارائه خدمات جذب سرمایه و مشاوره ایجاد شده است.
این رویداد توسط شتابدهنده فردوسی با حمایت مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان خراسان، صندوق پژوهش و نوآوری استان خراسان رضوی،ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی، شتابدهنده گرین تک،انجمن صنفی شتابدهنده‌های خراسان و مرکز شتابدهی نوآوری برگزار می‌شود.
شیوه حمایت و سرمایه گذاری بر روی ایده ها به صورت زیر است:
-به ایده‌های نوآورانه 3 میلیون تومان به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.(توسط مرکز نوآوری پارک علم و فناوری خراسان)
-بر روی طرح‌ها و استارتاپ‌هایی که در مرحله بذری هستند و نمونه اولیه دارند، بر اساس سطح و نوع استارتاپ، تا 30 میلیون تومان سرمایه گذاری در ازاء دریافت سهام، انجام می‌شود.(توسط صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی)
در سری اول این سری رویداد ها، 44 ایده و کسب‌وکار از شهر‌های مشهد، تهران، اصفهان، قزوین، رشت، زنجان، گنبد کاووس، آشخانه، قوچان، فریمان، شیروان و بندرانزلی در سایت شتابدهنده فردوسی ثبت‌نام خود را انجام دادند و پس از بررسی و برگزاری جلسات با اعضای تیم‌ها و غربال اولیه، 14 ایده و کسب‌وکار برتر به پارک علم و فناوری معرفی شدند تا جلسه دفاع نهایی خود را انجام دهند.
بزودی تاریخ شروع سری دوم رویداد میکرو سرمایه‌گذاری و برگزیده‌های نهایی از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی شتابدهنده فردوسی اعلام می‌شوند.
با ما همراه باشید.

مرضیه ایزدپناه
مرضیه ایزدپناه
توسعه دهنده وب سایت شتابدهنده فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.