رهبری استارتاپ
رهبری تیم با استرس کمتر
12 آبان, 1399
وبینار رایگان آشنایی با اصول فنی و تخصصی نحوه تنظیم قراردادها
وبینار«آشنایی با اصول فنی و تخصصی نحوه تنظیم قراردادها»
12 آبان, 1399

برگزیده های مرحله اول رویداد میکرو سرمایه گذاری مشخص شدند

سری اول رویداد میکرو سرمایه گذاری

بسیاری از ایده‌ها و طرح‌ها برای شروع کار سرمایه لازم را ندارند یا دسترسی به سرمایه گذار برای آن‌ها سخت است و آماده حضور در شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری نیستند.
از این جهت رویداد میکرو سرمایه گذاری، برای کمک به این طرح‌ها و ارائه خدمات جذب سرمایه و مشاوره ایجاد شده است.
این رویداد توسط شتابدهنده فردوسی با حمایت مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان خراسان، صندوق پژوهش و نوآوری استان خراسان رضوی،ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی، شتابدهنده گرین تک،انجمن صنفی شتابدهنده‌های خراسان و مرکز شتابدهی نوآوری برگزار می‌شود.
شیوه حمایت و سرمایه گذاری بر روی ایده ها به صورت زیر است:
-به ایده‌های نوآورانه 3 میلیون تومان به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.(توسط مرکز نوآوری پارک علم و فناوری خراسان)
-بر روی طرح‌ها و استارتاپ‌هایی که در مرحله بذری هستند و نمونه اولیه دارند، بر اساس سطح و نوع استارتاپ، تا 30 میلیون تومان سرمایه گذاری در ازاء دریافت سهام، انجام می‌شود.(توسط صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی)
در سری اول این سری رویداد ها، 44 ایده و کسب‌وکار از شهر‌های مشهد، تهران، اصفهان، قزوین، رشت، زنجان، گنبد کاووس، آشخانه، قوچان، فریمان، شیروان و بندرانزلی در سایت شتابدهنده فردوسی ثبت‌نام خود را انجام دادند و پس از بررسی و برگزاری جلسات با اعضای تیم‌ها و غربال اولیه، 14 ایده و کسب‌وکار برتر به پارک علم و فناوری معرفی شدند تا جلسه دفاع نهایی خود را انجام دهند.
بزودی تاریخ شروع سری دوم رویداد میکرو سرمایه‌گذاری و برگزیده‌های نهایی از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی شتابدهنده فردوسی اعلام می‌شوند.
با ما همراه باشید.

مرضیه ایزدپناه
مرضیه ایزدپناه
مسئول فنی شتابدهنده فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *