پیش رویداد ملی نوآِیند 2

وبینار ترک تشریفات مناقصه برای اقلام فناورانه و راهبردی فاقد نمونه مشابه داخلی(قانون جهش دانش‌بنیان)
وبینار ترک تشریفات مناقصه برای اقلام فناورانه و راهبردی فاقد نمونه مشابه داخلی
4 بهمن, 1401
وبینار پذیرش و تامین مالی در بازار سرمایه ‌
وبینار پذیرش و تامین مالی در بازار سرمایه ‌
4 بهمن, 1401

پیش رویداد ملی نوآِیند 2

پیش رویداد ملی نوآیند2

نظام حکمرانی، سیاستگذاری و تقنین کشور برای مواجهه پیش دستانه و آینده نگرانه با مسائل و موضوعات نیازمند کشف مسئله های نوپدید آینده حکمرانی می‌باشد.

 

با این حال، حدس و کشف مسئله های نوپدید آینده نیازمند خلاقیت و نوآوری است و بدین منظور خروج از چهارچوب های فکری و مراجعه به گشودگی ذهنی جوانان، صاحبان ایده به شدت مورد نیاز است. با توجه به این اهداف و برای قراردادن مسئله های نوپدید در دستورکار نظام تقنین، حکمرانی و سیاستگذاری کشور، مرکز پژوهش های مجلس با محوریت دفتر مطالعات حکمرانی اقدام به برگزاری رویداد ملی نوآیند نموده است.

 

پس از اجرای موفق رویداد در سال گذشته، رویداد نوآیند 2 در راستای جذب مشارکت عمومی، نخبگانی و دانشگاهی برگزار می‌گردد.این رویداد متناسب با نیازهای کمیسیون های تخصصی  مجلس اقدام به جمع اوری ایده ها در زمینه مسئله های نوپدید در حوزه های متنوع ( اقتصادی،عمران و شهرسازی، آموزش، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی، امنیت و سیاست خارجی، کشاورزی و آب و منابع طبیعی، صنایعف انرژی و بهداشت) به همراه دو بخش( زن و خانواده-رسانه و فضای مجازی) میکند.

 

رویداد نوآیند درراستای رسالت خود در بسط تفکر آینده نگردر میان عموم جامعه، اندیشمندان و سیاستگذاران، اقدام به برگزاری نشست های تخصصی و کارگاه های پیش رویداد میکند و ثبت نام کنندگان در رویداد از امکان برخورداری از محتوای آموزشی، کارگاه و منتورها و مشاوران تخصصی برخوردار خواهند شد. در نهایت برگزیدگان رویداد علاوه بر اینکه به کمیسیون های تخصصی مجلس معرفی میشوند از فرصت ادامه همکاری پژوهشی با رویداد برخوردار خواهند بود و گواهی های معتبر دریافت میکنند.

 

یکی از پیش رویدادهای نوآیند در تاریخ 13 بهمن ماه 1401 در کارخانه نوآوری مشهد از ساعت 8 الی 18 عصربرگزار میگردد که فرصتی مناسب برای صاحبان ایده می‌باشد تا ضمن شرکت در یک رویداد ملی فرصت استفاده از تجربیات منتورها و مشاوران را داشته باشند.

 

شایان ذکر است جهت شرکت در این رویداد باید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

محمد هادی خورشیدی
محمد هادی خورشیدی
کارشناس دیجیتال مارکتینگ شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *