وبینار آشنایی با تکنیک های تبلیغات و فروش محصولات دانش بنیان و جایگاه آن در برندسازی محصولات
وبینار «وبینار آشنایی با تکنیک های تبلیغات و فروش محصولات دانش بنیان و جایگاه آن در برندسازی محصولات»
15 آذر, 1400
نحوه تکمیل صورت معاملات فصلی(مواد ۱۶۹ و ۱۶۹ مکرر)
وبینار «نحوه تکمیل صورت معاملات فصلی(مواد ۱۶۹ و ۱۶۹ مکرر)»
15 آذر, 1400

اولین نشست تخصصی با محوریت صادرات محصولات دانش‌بنیان

تهیه طرح توسعه محصولات دانش بنیان

رویداد سیت تو میت (SEAT TO MEET)

اولین نشست تخصصی با محوریت صادرات محصولات دانش‌بنیان

رویداد سیت تو میت یک رویداد بین المللی مبتنی بر فرصت‌های تعاملی در مکان‌های غیر رسمی برای اولین بار توسط شرکت هواپیمایی ویرجین امریکا طراحی و اجرا گر‌دید مدیر عامل خلاق این شرکت سیت‌های مخصوص پرواز خودش رو بر اساس نیاز مشتریانش به دریافت خدمت میفروخت مثلا اگر نیاز بود یک کارخانه دار با شهردار یک ایالت دیدار داشته باشه و راجب موضوعات کاری باهم جلسه داشته باشند این جلسه حین پرواز و در سیت های هواپیما انجام میشد.
این اتفاق انقدر در امریکا محبوبیت پیدا کرد که در خیلی از فضاها این رویداد در حال اجرا میباشد غیر رسمی بودن و حضور در فضاهای غیر کاری و مرسوم جلسات از مهمترین المان های این نوع رویداد می‌باشد.

برای اولین بار مرکز توسعه تجارت فناوری و نوآوری، بر مبنای صادرات محصولات دانش‌بنیان و فن آور بر اساس دغدغه راه اندازی این مرکز بنا داریم تا با همراهی متخصصین این حوزه به توسعه کسب کار شرکت‌های دانش‌بنیان و فن آور در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و در سطح بین الملل ایفای نقش کنیم. جذب سرمایه‌گذار خارجی، سرمایه‌پذیری و تهیه طرح توسعه محصولات دانش بنیان و طراحی خدمات هم عرض جهت توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فن آور از جمله اهداف این مجموعه و این رویداد خواهد بود.

منتظر حضورتان هستیم…

 

 

مرضیه ایزدپناه
مرضیه ایزدپناه
مسئول فنی شتابدهنده فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *