رویداد «کارزار» با حمایت شتابدهنده کسب و کار فردوسی برگزار می شود.

فراخوان کشف 4
آغاز فراخوان پذیرش در چهارمین کشف شتابدهنده فردوسی
9 دی, 1396
پوستر کارگاه اصول منتورینگ
کارگاه «اصول منتورینگ» با حمایت شتابدهنده فردوسی 17 دی ماه برگزار می شود.
9 دی, 1396

رویداد «کارزار» با حمایت شتابدهنده کسب و کار فردوسی برگزار می شود.

کارزار رقابت بزرگ استارتاپ های ایرانی

برای نخستین بار همزمان با جشنواره وب و موبایل ایران، در یک رویداد منحصربه‌فرد تحت عنوان «کارزار»، استارتاپ‌های ایرانی باهم به رقابت می‌پردازند. این رویداد، که با حمایت شتابدهنده کسب و کار فردوسی برگزار می شود، در ۲ رده مرحله بذری (Seed stage) و مرحله اولیه (Early stage) برگزار می‌شود. این رویداد به‌عنوان شاخه‌ای جدید در جشنواره وب و موبایل ایران آغاز به کار کرده است و با حمایت افراد و سازمان‌های مؤثر در زیست‌بوم کارآفرینی ایران، اقدامی با هدف کشف کارآفرینان بااستعداد استارتاپ‌های ایرانی و کمک به آن‌ها است.
سازوکار رویداد به این صورت است که استارتاپ‌ها می‌توانند بنا به شرایطشان در یکی از ۲ رده بذری یا اولیه شرکت کنند و در حوزه صنعتی مخصوص خود، با استارت‌آپ‌های هم‌رده خود به رقابت بپردازند. برندگان نهایی حوزه‌های مختلف به مرحله نیمه‌نهایی می‌رسند و سپس سه استارتاپ‌ برتر در روز فینال با یکدیگر در برابر حضار به رقابت می‌پردازند و برنده نهایی کارزار مشخص می‌شود.
برنده نهایی رده مرحله اولیه (Early Stage) مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برنده نهایی رده مرحله بذری (Seed Stage) مبلغ ۵۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند. علاوه بر ۲ برنده نهایی، سایر استارت‌آپ‌های برگزیده نیز جوایز و حمایت‌های نقدی و غیرنقدی متنوعی را دریافت می‌کنند. همچنین همه استارتاپ‌های برگزیده، فرصت‌های مناسبی برای آشنایی هرچه بیشتر افراد با کسب‌وکارشان، جذب سرمایه‌گذار و کسب عناوین مختلف خواهند داشت.
شرط حضور در رده بذری، داشتن حداقل کمینه محصول پذیرفتی (MVP) و حداکثر جذب سرمایه ۵۰۰ میلیون تومان است. همچنین استارتاپ‌ متقاضی در رده ابتدایی نیز نباید بیش از ۵ میلیارد تومان جذب سرمایه کرده باشد و بیش از ۵ سال از زمان شروع فعالیتش گذشته باشد.
ثبت‌نام این رویداد همزمان با شروع جشنواره وب و موبایل ایران آغاز شده و تا دهم دی ماه ادامه خواهد داشت. فینال کارزار در روز آخر جشنواره وب، 27 بهمن ماه، در سالن اصلی و در حضور داوران سرشناس و افراد حاضر در سالن برگزار می‌شود.
کارزار استارتاپ‌های ایرانی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همزمان با جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود که وب سايت نوپانا حامي رسانه اي اين رويداد است.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاه ها بسته شده است