رویداد «کارزار» با حمایت شتابدهنده کسب و کار فردوسی برگزار می شود.

 
آغاز فراخوان پذیرش در چهارمین کشف شتابدهنده فردوسی
۲۹ آذر, ۱۳۹۶
منتورینگ
کارگاه «اصول منتورینگ» با حمایت شتابدهنده فردوسی ۱۷ دی ماه برگزار می شود.
۱۱ دی, ۱۳۹۶

رویداد «کارزار» با حمایت شتابدهنده کسب و کار فردوسی برگزار می شود.

کارزار رقابت بزرگ استارتاپهای ایرانی

برای نخستین بار همزمان با جشنواره وب و موبایل ایران، در یک رویداد منحصربه‌فرد تحت عنوان «کارزار»، استارتاپ‌های ایرانی باهم به رقابت می‌پردازند. این رویداد، که با حمایت شتابدهنده کسب و کار فردوسی برگزار می شود، در ۲ رده مرحله بذری (Seed stage) و مرحله اولیه (Early stage) برگزار می‌شود. این رویداد به‌عنوان شاخه‌ای جدید در جشنواره وب و موبایل ایران آغاز به کار کرده است و با حمایت افراد و سازمان‌های مؤثر در زیست‌بوم کارآفرینی ایران، اقدامی با هدف کشف کارآفرینان بااستعداد استارتاپ‌های ایرانی و کمک به آن‌ها است.
سازوکار رویداد به این صورت است که استارتاپ‌ها می‌توانند بنا به شرایطشان در یکی از ۲ رده بذری یا اولیه شرکت کنند و در حوزه صنعتی مخصوص خود، با استارت‌آپ‌های هم‌رده خود به رقابت بپردازند. برندگان نهایی حوزه‌های مختلف به مرحله نیمه‌نهایی می‌رسند و سپس سه استارتاپ‌ برتر در روز فینال با یکدیگر در برابر حضار به رقابت می‌پردازند و برنده نهایی کارزار مشخص می‌شود.
برنده نهایی رده مرحله اولیه (Early Stage) مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برنده نهایی رده مرحله بذری (Seed Stage) مبلغ ۵۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند. علاوه بر ۲ برنده نهایی، سایر استارت‌آپ‌های برگزیده نیز جوایز و حمایت‌های نقدی و غیرنقدی متنوعی را دریافت می‌کنند. همچنین همه استارتاپ‌های برگزیده، فرصت‌های مناسبی برای آشنایی هرچه بیشتر افراد با کسب‌وکارشان، جذب سرمایه‌گذار و کسب عناوین مختلف خواهند داشت.
شرط حضور در رده بذری، داشتن حداقل کمینه محصول پذیرفتی (MVP) و حداکثر جذب سرمایه ۵۰۰ میلیون تومان است. همچنین استارتاپ‌ متقاضی در رده ابتدایی نیز نباید بیش از ۵ میلیارد تومان جذب سرمایه کرده باشد و بیش از ۵ سال از زمان شروع فعالیتش گذشته باشد.
ثبت‌نام این رویداد همزمان با شروع جشنواره وب و موبایل ایران آغاز شده و تا دهم دی ماه ادامه خواهد داشت. فینال کارزار در روز آخر جشنواره وب، ۲۷ بهمن ماه، در سالن اصلی و در حضور داوران سرشناس و افراد حاضر در سالن برگزار می‌شود.
کارزار استارتاپ‌های ایرانی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همزمان با جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود که وب سايت نوپانا حامي رسانه اي اين رويداد است.

علی بنائی
علی بنائی
مسئول روابط عمومی شتابدهنده کسب و کار فردوسی

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.