ویروس کرونا و استارتاپ ها
11 نکته برای بقای استارتاپ‌ها در مقابل ویروس کرونا
4 اردیبهشت, 1399
کشف 11
آغاز یازدهمین دورۀ کشف شتابدهنده کسب‌وکار فردوسی
4 اردیبهشت, 1399

بقیه رو هم باخبر کن، پویش «کرونا‌ پلاس»

پویش کرونا پلاس

در راستای مسئولیت اجتماعی‌مون، تصمیم گرفتیم تا پویش «کرونا‌ پلاس» رو بصورت جدی اطلاع‌رسانی کنیم و مجموعه‌های نوآور رو از حمایت‌های ویژه‌‌ای باخبر کنیم که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شرایط کرونا به اونها اختصاص داده.
اگه تو یکی از این حوزه‌ها فعالیتی در ایام کرونا دارید، کافیه به سایت http://coronaplus.innoway.ir مراجعه کنید تا معاونت علمی هم از راه‌حل شما برای مواجهه با شرایط کرونا مطلع بشه و بتونه از فعالیت‌هاتون حمایت کنه.
با وجود تمام اطلاع‌رسانی‌هایی که انجام شده، می‌دونیم که خیلی از مجموعه‌هایی که مخاطب این پویش‌ان، از اون باخبر نمیشن؛ به همین خاطر، تصمیم گرفتیم از اِشراف خوبی که به اعضای اکوسیستم نوآوری تو شرق کشور داریم، استفاده کنیم و تو حرکتی خودجوش، خودمون با این مجموعه‌ها تماس بگیریم، پویش رو بهشون معرفی کنیم و راهنمایی‌های لازم برای ثبت‌نام تو این پویش را بهشون بگیم.
دیدیم باز هم همه مجموعه‌ها رو نمی‌شناسیم، همین شد که تصمیم گرفتیم از اهالی اکوسیستم استارتاپی دعوت کنیم که این پویش رو توی شبکه‌های اجتماعی‌شون معرفی کنن تا اطلاع‌رسانی قوی‌تر انجام بشه و کسب‌وکارهایی که شایسته حمایت‌های معاونتن، از این پویش باخبر بشن،شما هم با هشتگ #بقیه_رو_هم_باخبر_کن به این پویش بپیوندید.

شعار ما اینه که «استارتاپ‌ها اومدن تا دنیا رو جای بهتری برای زندگی کنن». باور داریم شرایطی که ویروس کرونا بوجود آورده، بهترین فرصت برای این ثابت کردن این شعاره.

فایل اطلاعات بیشتر در خصوص پویش «کرونا‌ پلاس»

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *