نحوه ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به لیست تامین‌کنندگان وزارت نفت
نحوه ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به لیست تامین‌کنندگان وزارت نفت
16 آبان, 1400
کارمند خوب
چگونه یک کارمند خوب باشیم؟
16 آبان, 1400

رویداد «کارآفرینی از رویا تا واقعیت»

کارآفرینی از رویا تا واقعیت اسلایدر

هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج کارآفرینی در جهان است.  شتابدهنده فردوسی نیز برای چندمین سال پیاپی به این جریان جهانی پیوسته است این شتابدهنده در نظر دارد در راستای اقدامات ترویجی و توسعه اکوسیستم کارآفرینی و کسب وکارهای نوپا رویداد «کارآفرینی از رویا تا واقعیت» را برگزار نماید.

 این رویداد با هدف آشنایی با تجربه زیسته کارآفرینان موفق کشور ویژه تمامی فعالان و علاقه‌مندان به عرصه کارآفرینی در تاریخ 19 آبان ماه از ساعت 17 تا 19 در محل کارخانه نوآوری مشهد برگزار خواهد شد.

 برنامه های این رویداد چیست؟

سخنران این وبینار از فعالین تاثیرگذارعرصه کارآفرینی کشور از جمله جناب اقای مهندس مهدی چمنیان مدیرعامل شرکت نیان الکترونیک است که تجربیات ارزشمند خود در مسیر کارآفرینی و کسب و کار را با علاقه مندان این حوزه به اشتراک خواهند گذاشت. در ادامه این رویداد پنل انتقال تجربه ای با حضور مدیران کسب و کارهای رشدیافته این حوزه از جمله جناب آقای طهرانچی مدیرعامل شرکت پیشگامان موج تلفن همراه( اپلیکیشن بادصبا)، جناب آقای جاهدی مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان، جناب آقای انجیدنی مدیرعامل پیام رسان گپ، جناب آقای عامل مدیرعامل مجموعه راژمان( اپلیکیشن مسیریابی نشان) برگزار میشود.

رویداد «کارآفرینی از رویا تا واقعیت» از ساعت 17 تا 19 در سالن آمفی تئاتر کارخانه نوآوری مشهد برگزار می‌شود. علاقه مندان جهت حضور در این رویداد میتوانند از طریق لینک زیر اقدام کنند.

 

 

مهدیه هنردوست
مهدیه هنردوست
مدیر داخلی شتابدهنده فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *