وبینار آشنایی با تدوین متن قرار داد ها و معاملات تجاری
وبینار «آشنایی با تدوین متن قرارداد‌ها و معاملات تجاری»
8 مرداد, 1399
وبینار گوگل ادز
وبینار «نحوه استفاده از بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان،گوگل ادز»
8 مرداد, 1399

«همراهانه»؛ کمک‌های داوطلبانه اهالی نوآوری در عصر همراهی

همراهانه کمک های داوطلبانه اهالی نوآوری در عصر همراهی

رویداد «همراهانه» با هدف حل مشکلات استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوآور، عصر 26 تیر ماه برگزار شد.

این رویداد که در قالب مسئولیت‌ اجتماعی بازیگران زیست‌بوم نوآوری طراحی شده است، با استقبال اهالی نوآوری در سراسر کشور روبرو شد. پیشتر، با افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا، تیم برگزاری رویداد تصمیم گرفت تا جلسات مشاوره را در فضای آنلاین برگزار کند؛ تصمیمی که 100 درخواست مشاوره از 11 استان کشور را روانه دبیرخانه رویداد کرد.

همراهانه از دو بخش «میز مشاوره» و «میز خدمت» تشکیل شده تا کسب‌وکارها را در حل مشکلاتشان راهنمایی نماید. در اولین نوبت همراهانه، 19 مشاور شناخته‌شده کشور حضور داشتند که به 50 کسب و کار پذیرش‌شده در این بخش، مشاوره دادند؛ حوزه‌های مشاوره ابعاد مختلف کسب‌وکار را در برمی‌گرفت؛ از قبیل ارزیابی ایده، طراحی مدل و مدیریت کسب و کار، جذب سرمایه و تامین مالی، قیمت گذاری، فروش و مدل های درآمدی و… .

در میز خدمت نیز خدماتی معادل 5.000.000.000 ریال در انتظار شرکت‌کنندگان رویداد بود تا نیازهای آنان را بصورت داوطلبانه و کاملاً رایگان برآورده سازد. مسیریاب نشان، مشهد هاست، سامانه حقوقی دادپرداز، رشدانا، ویدابیا، فناپ، نرم‌افزاری آموت، پنکیک و پادیوم خدمت‌دهندگان اولین همراهانه بودند و خدمات متنوعی از قبیل خدمات حقوقی، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، زیرساخت‌های نرم‌افزاری و… را به شرکت‌کنندگان ارائه نمودند.

به جهت برگزاری شایسته همراهانه، برندهای مطرحی نظیر آخرین خبر، راه پرداخت، اسکای‌روم، اکوموتیو، همفکر مشهد، رشدانا و آی‌چیزها نیز در جمع حامیان رویداد به چشم می‌خوردند.

یکی از ویژگی‌های ممتاز همراهانه، بهره‌گیری از تسهیلگران است؛ چهره‌های فعال اکوسیستم نوآوری که تیم برگزاری رویداد را در فرآیند ارزیابی، انتخاب مشاور و خدمت متناسب و همچنین، حفظ ارتباط رویداد با شرکت‌کنندگان همراهی می‌کنند. در اولین نوبت از همراهانه، 16 تسهیلگر از سه استان کشور مشارکت داشتند.

گفتنی است رویداد «همراهانه» به همت پارک علم و فناوری خراسان، شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی، شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و همراهی برخی از مجموعه‌های اثرگذار در اکوسیستم نوآوری طراحی شده است. دومین نوبت از رویداد همراهانه، 26 شهریور ماه برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافی است به لینک زیر مراجعه کنید.

Hamrahaneh.ir

مرضیه ایزدپناه
مرضیه ایزدپناه
مسئول فنی شتابدهنده فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *