همراهانه کمک های داوطلبانه اهالی نوآوری در عصر همراهی
«همراهانه»؛ کمک‌های داوطلبانه اهالی نوآوری در عصر همراهی
14 مرداد, 1399
تفاهم نامه با گیم دوجو
از ایده تا انتشار؛ آغاز همکاری شتاب‌دهنده فردوسی و آکادمی گیم دوجو در حوزه پرورش افراد و تیم‌های بازی‌ساز
14 مرداد, 1399

وبینار «نحوه استفاده از بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان،گوگل ادز»

وبینار گوگل ادز

تبلیغات دقیقا همان کاری است که باید انجام دهید. اما چطور؟ آیا هر تبلیغی شما را به هدف مورد نظرتان می رساند؟ بسته به اینکه چه راهی را برای تبلیغ استفاده کنید یا تبلیغات خود را برای چه جامعه مخاطبی عرضه کنید، پاسخ های گوناگونی دریافت می کنید. قطعا استفاده از مؤثرترین راه و مواجه شدن با بیشترین تعداد مخاطب، مطلوب همه صاحبان کسب و کار هاست. سوال اینجاست که آیا پر مخاطب تر از گوگل مثالی دارید؟ اگر تمایل به آموختن روش تبلیغات در بزرگترین شبکه جهانی را دارید وبینار شماره 9 را از دست ندهید!

وبینار “نحوه استفاده از بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان،گوگل ادز” با ارائه حافظ رضایی، هم بنیان گذار و مدیر عامل آنلاینر و آغازینو در تاریخ 22 مرداد ماه از ساعت 10 تا 13 برگزار خواهد شد و شما را با روش تبلیغات در این شبکه آشنا خواهد کرد.

این وبینار در ادامه فرآیند توانمندسازی شرکت دانش بنیان انجام می گیرد و شتابدهنده کسب و کار فردوسی به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در توانمندسازی شرکت های دانش بنیان افتخار میزبانی شما را دارد. لازم به ذکر است این وبینار به طور کامل توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تأمین شده و برای شرکت کنندگان هزینه ای در بر نخواهد داشت. برای ثبت نام وبینار کافیست به لینک زیر مراجعه کنید.

ثبت نام در وبینار

معصومه اسفندیاری
معصومه اسفندیاری
کارشناس شتابدهی شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *