وبینار دیجیتال مارکتینگ و آموزش کاربردی ابزارهای بازاریابی دیجیتال
وبینار «دیجیتال مارکتینگ و آموزش کاربردی ابزارهای بازاریابی دیجیتال»
11 تیر, 1399
مهندس مصطفی مکارم و مهندس اکبر امینی
توانمندسازی شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری
11 تیر, 1399

رویداد توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان در مشهد برگزار می‌شود 

رویداد توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان در مشهد

مدیر ارتباطات شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی در گفتگو با ایسنا: سومین رویداد توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان در ۱۲ تیرماه سال جاری برگزار می‌شود .

مهندس علی بنایی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص سومین رویداد مرکز توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان رضوی اظهار کرد: سومین رویداد توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان با موضوع «دیجیتال مارکتینگ و آموزش کاربردی ابزارهای بازاریابی دیجیتال» برای شرکت‌های عضو و مستقر در پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های خلاق، شرکت‌های غیر دانش‌بنیان، کسب و کارهای حوزه فروش آنلاین و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان، در ۱۲ تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد، بر روی کمک به کسب و کارهایی تمرکز دارد که نیازمند ارتقای فضای آنلاین در کسب و کارشان هستند، لازم به ذکر است که هزینه شرکت در این وبینارها توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تأمین شده و مخاطبان می‌توانند به صورت رایگان در این رویدادها شرکت کنند. شرکت‌هایی که درخواست استفاده از خدمات مرکز توانمندسازی استان خراسان رضوی را دارند، کافی‌ است به سایت مرکز به آدرس Bizservices.ir مراجعه کرده، از بخش ورود متقاضی، گزینه «ثبت شرکت» را انتخاب و اطلاعات شرکت خود را ثبت کنند.

مدیر ارتباطات شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی تصریح کرد: شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی اولین شتاب‌دهنده دانش بنیان شرق کشور است که چشم‌انداز خود را تبدیل شدن به اثرگذارترین و مورد اعتمادترین مجموعه برای کسب و کارهای نوپا در شرق کشور تعریف کرده است.

بنایی افزود: این مجموعه در سال جدید ماموریت دارد تا به یاری شرکت‌ها بشتابد. این شتاب‌دهنده از ابتدای خرداد ماه ۱۳۹۹ از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان «مرکز توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان» در استان خراسان رضوی نائل آمده تا با حمایت این معاونت، خدمات مشاوره و آموزش خود را به صورت رایگان به تمامی شرکت‌ها اعم از دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیان، ارائه کند. حوزه‌های مشاوره و آموزش، شامل تمامی ابعاد کسب‌وکار از قبیل مباحث مالی، حقوقی، بیمه، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال و… می‌شود.

مدیر ارتباطات شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی تصریح  کرد : صاحبان کسب‌وکار می‌توانند از مشاوران این مرکز که در زمره بهترین مشاوران استان به شمار می‌روند و تجربیات ارزشمندی در راهنمایی کسب‌وکارها در روزهای سخت و مسیر رشد خود دارند استفاده کنند. دوره‌های آموزشی طراحی‌شده در این مرکز نیز مطابق با نیازهای روز و اساسی کسب وکارها طراحی شده‌اند و مدرسان هر دوره از میان متخصصان هر حوزه گلچین شده‌اند تا دانش شرکت‌ها را به‌روز کنند.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *