رویداد توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان در مشهد
رویداد توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان در مشهد برگزار می‌شود 
11 تیر, 1399
دکتر غلامرضا عباس زاده و مهندس مصطفی مکارم
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز نوآوری شهری و شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی
11 تیر, 1399

توانمندسازی شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری

مهندس مصطفی مکارم و مهندس اکبر امینی

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری خراسان و شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی با هدف توانمندسازی شرکت‌های عضو پارک

شتابدهنده فردوسی که از خرداد ماه سال جاری به عنوان «مرکز توانمندسازی شرکت های دانش‌بنیان» در استان خراسان رضوی نائل آمده است، ماموریت دارد تا با حمایت کامل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خدمات مشاوره و آموزش را بصورت کاملاً رایگان به تمامی شرکت‌های مستقر در استان، اعم از دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیان، ارائه نماید.
از همین رو، در راستای ایجاد هم‌افزایی بین دو مجموعه و توانمندسازی شرکت‌های عضو شبکه پارک، دو طرف تفاهم‌نامه‌ای را امضا نمودند. به علاوه، مشاوران پارک علم و فناوری خراسان نیز به جمع مشاوران مرکز توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان استان خراسان رضوی خواهند پیوست تا تمامی شرکت‌های مستقر در سطح استان بتوانند از دانش و تجربیات ایشان بهره‌مند گردند.
شرکت‌های مستقر در استان که تمایل دارند از خدمات رایگان آموزش و مشاوره مرکز توانمندسازی استان خراسان رضوی برخوردار شوند، بایستی به سایت Bizservices.ir مراجعه نموده و از بخش ورود متقاضی، گزینه «ثبت شرکت» را انتخاب و اطلاعات شرکت خود را ثبت کنند.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *