اهمیت تیم سازی
کار تیمی؛ تنها راه رسیدن به افق های دور
9 خرداد, 1398
حضور شتابدهنده فردوسی در نمایشگاه اینوتکس
شتاب دهنده کسب و کار فردوسی در هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری اینوتکس 2019
9 خرداد, 1398

افتتاحیۀ هشتمین دورۀ کشف شتابدهنده کسب‌وکار فردوسی

اسلایدر کشف 8

افتتاحیۀ هشتمین دورۀ کشف شتابدهنده کسب‌وکار فردوسی دوازدهم خردادبرگزار خواهد شد. اولویت شتابدهنده فردوسی در این دوره، پذیرش استارتاپ‌هایی با محوریت‌های گردشگری و آموزش بود که پنج استارتاپ‌ موفق به ورود به این دوره شدند. این استارتاپ‌ها توانسته بودند در جلسۀ ارزیابی و سپس در جلسۀ نهایی، ارائۀ قابل‌قبولی از کسب‌وکار خود داشته باشند. لازم به ذکر است که استارتاپ‌هایی به این دوره راه پیدا می‌کنند که به‌صورت تیمی فعالیت کرده و محصول اولیۀ خود را نیز تولید کرده باشند.
اکنون در دورۀ کشف، شتابدهنده به استارتاپ‌ها کمک می‌کند تا مدل کسب و کار خود را اعتبارسنجی کنند، به تست بازار بپردازند، تیم خود را تکمیل کنند و برنامه عملیاتی کارآمدی را برای چهار ماه آیندۀ خود تدوین کنند. با توجه به رایگان بودن دورۀ کشف، حضور در این دوره برای بنیان‌گذاران استارتاپ‌ها فرصت مهیجی خواهد بود تا به کمک شتابدهنده و با پذیرش کمترین ریسک، تیم خود را در برابر چالش‌های کارآفرینی محک بزنند. از طرف دیگر، به شتابدهنده کمک خواهد کرد تا به دقت استارتاپ‌ها را ارزیابی کنند تا مجوز ورود به دورۀ شتابدهی خود را به صرفاً به استارتاپ‌های اعطا کند که بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته باشند. شایان ذکر است که استارتاپ‌های راه‌یافته به دورۀ شتاب در ازای ۱۵% از سهام خود، از سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیون تومانی شتابدهنده بهره‌مند خواهند شد؛ جایی‌که در انتها قادر خواهند بود شانس خود را برای جذب سرمایه‌گذار امتحان کنند.
استارتاپ‌های متقاضی خدمات دورۀ کشف می‌توانند به آدرس سایت شتابدهنده فردوسی مراجعه و فرم پذیرش را تکمیل نمایند؛ نهمین دورۀ کشف ابتدای مرداد ماه در انتظار آنان خواهد بود.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *