برنامه بازاریابی
5 استراتژی کم هزینه و تاثیرگذار بازاریابی برای هر استارتاپ در دوره معرفی و رشد
16 اردیبهشت, 1400
آشنایی با اقدامات لازم شرکت‌ها قبل از تکمیل اظهارنامه مالیاتی
وبینار «آشنایی با اقدامات لازم شرکت‌ها قبل از تکمیل اظهارنامه مالیاتی»
16 اردیبهشت, 1400

همراه با پیگام در جذب سرمایه از شناسا

جذب سرمایه استارتاپ پیگام

شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی، پس از 3 سال فعالیت اثربخش در اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی شرق کشور توانسته‌است با شبکه گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران خطرپذیر کشور ارتباط برقرار کند و آمادگی دارد تا چنین مجموعه‌هایی را در فرآیند جذب سرمایه‌گذار یاری نماید. در این مدت خدماتی نظیر ارزش گذاری، تدوین مستندات مالی، انجام مطالعات بازار، ساخت فایل ارائه جلسات سرمایه گذاری، جلسات مشاوره، تدوین Term Sheet، همکاری در فروش، ارزش گذاری و تجاری سازی محصول به شرکت‌های فناور و دانش بنیان ارائه شده است و مجموعه هایی نظیر تاچستان، آرنا ریپیر، سلام ساختمان و پایافناوران فردوسی در فرآیند جذب سرمایه مورد حمایت قرار گرفته اند.
مفتخریم اعلام کنیم استارتاپ توانمند «پیگام» با همکاری «شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی» موفق به جذب سرمایه ازشرکت سرمایه‌گذاری شناسا شده است .
شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا)، شرکت سرمایه گذاری جسورانه گروه مالی پاسارگاد است که از سال 1391 فعالیت خود را در این عرصه آغاز نموده است.

شناسا به عنوان یک سرمایه گذار جسورانه با ماموریت ارتقای وضعیت سلامت و سبک زندگی افراد جامعه و استفاده بهینه و پایدار از منابع طبیعی در زمینه شناسایی، شکل دهی، تجاری سازی، سازماندهی و راهبری کسب و کارهای نوآور مستعد رشد و بالندگی مبتنی بر فناوری های حوزه های سلامت، مدیریت منابع طبیعی و سبک زندگی به فعالیت مشغول است.

شرکت شناسا با اتکا به ظرفیت های موجود در زنجیره ارزش خود و نیز با توجه به ارتباط استارتاپ پیگام با حوزه های سلامت، فناوری اطلاعات و تکنولوژی مالی که از جمله حوزه های مورد توجه شناسا می باشد، اقدام به سرمایه گذاری در این استارتاپ نمود.
پیگام اپلیکیشنی در حوزه سلامتی مبتنی بر فین‌تک است؛ به طوری که با ایجاد انگیزه در حوزه سلامت، کاربران را تشویق به پیاده‌روی مستمر می‌کند. کاربر با استفاده از این اپلیکیشن در ازای قدم‌زدن امتیازهایی را دریافت می‌کند که قابلیت تبدیل شدن به واحد پول رایج کشور خود را دارد تا بتواند از امتیازهای کسب شده جهت خرید در فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی طرف قرارداد، استفاده کند.

شتاب‌دهنده به عنوان مشاور در جذب سرمایه، معرف این استارتاپ به شرکت سرمایه گذار بوده، با بهره گیری از ارتباطات و دانش خود، تعامل بین دو مجموعه را شکل داده و پیگام را در مسیر مذاکرات و تدوین مستندات مالی همراهی نموده است.
یکی از ماموریت های شتاب‌دهنده فردوسی همراهی با استارتاپ های توانمند استان در فرآیند جذب سرمایه‌گذار و کمک به توسعه آن‌ها در شرق کشور است. امیدواریم این اتفاق، نویدبخش ورود بیشتر و قوی‌تر سرمایه‌گذاران خطرپذیر به اکوسیستم کارآفرینی شرق کشور باشد.

مرضیه ایزدپناه
مرضیه ایزدپناه
مسئول فنی شتابدهنده فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *