سوالات متداول : #مشاوره

1در حال راه‌اندازی استارتاپی هستم. ممکن است که جلسه‌ای با شما داشته باشم؟

در صورتی که احساس نیاز به مشاوره می‌کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و درخواست وقت مشاوره کنید که البته مستلزم پرداخت هزینه است. با این حال، در راستای مسئولیت اجتماعی خود در برابر اکوسیستم کارآفرینی، اخیراً طرحی با عنوان «یکی برای همه؛ همه برای یکی» را کلید زده‌ایم تا استارتاپ‌هایی که تحت حمایت شتابدهنده فردوسی نیستند نیز بتوانند بصورت رایگان از مشاوره مدیران شتابدهی ما بهره‌مند گردند. لازم به ذکر است که هر هفته، مدت زمان محدودی به این طرح اختصاص می‌یابد و ممکن است جلسه مشاوره شما، یک تا دو هفته بعد تنظیم شود.

2چگونه می‌توانم درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت نمایم؟

مشاوره رایگان شتاب‌دهنده در قالب طرحی با عنوان «یکی برای همه؛ همه برای یکی» ارائه می‌شود. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت شتاب‌دهنده فردوسی، این طرح را انتخاب کرده و درخواست مشاوره خود را در یکی از زمینه‌های زیر ثبت نمایند: 1. اعتبارسنجی ایده؛ 2. تیم‌سازی؛ 3. توسعه محصول؛ 4. نحوه ورود به بازار؛ 5. جذب سرمایه‌گذار لازم به ذکر است مدت زمانی که هر هفته به این طرح اختصاص می‌یابد، محدود بوده و ممکن است جلسه مشاوره شما، یک تا دو هفته بعد تنظیم شود.

3نیاز است بوم کسب و کار توسط شتابدهنده فردوسی تایید شود. چند روز طول می کشد؟

نیازمند بررسی است. می توانید با شرکت در جلسه مشاوره رایگان شتابدهنده جواب سوالتان را دریافت کنید.

4من برای تست بازار و مراحل اولیه نیاز به مشاوره دارم .چه کاری باید انجام دهم؟

اگر فرم درخواست مشاوره را تکمیل کرده اید با شما تماس گرفته می شود. در غیر این صورت این فرم را از طریق سایت شتابدهنده تکمیل فرمایید.

سوالات متداول

در صورتی که سوال خود را نیافتید با ما در میان بگذارید
  • Hidden