گفتگو با استارتاپ 8118
گفتگو با استارتاپ 8118
21 اردیبهشت, 1398
استارت آپ Irex2World، فرصتی برای بازاریابی محصولات ایرانی درجهان
استارت آپ Irex2World، فرصتی برای بازاریابی محصولات ایرانی درجهان
21 اردیبهشت, 1398

بلاک چین؛ شفافیت و افزایش مسئولیت‌پذیری

عکس دست جمعی دستداران بلاکچین در بلاک میت

اولین دورهمی بلاک‌میت عصر پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با موضوع «بلاک چین؛ شفافیت و افزایش مسئولیت‌پذیری» برگزار شد.

علی بنائی، مدیر روابط عمومی شتاب‌دهنده فردوسی، در بخش ابتدایی برنامه «بلاک‌میت» را دورهمی اهالی بلاک چین مشهد معرفی نمود که به همت «شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی» و «انجمن بلاک‌‌چین مشهد» راه اندازی شده و بر آن است تا در وهله اول به آگاهی‌بخشی هر چه بیشتر این فناوری تحول‌آفرین بپردازد و در وهله دوم، با دور هم جمع نمودن علاقه‌مندان و بخصوص فعالان این حوزه، بستر همکاری و هم‌افزایی بین آنان را هموار سازد.

سخنرانی محمد حسن محمدی در اولین بلاک میت

در بخش بعدی، نوبت به ارائه محمد حسن محمدی رسید. وی که هم‌بنیان‌گذار انجمن بلاک چین مشهد و هم‌بنیان‌گذار استارتاپ پیگام است، به تعریف بلاک‌‌چین، بررسی ساختار بلاک ها در یک زنجیره بلوک، بررسی انواع بلاک‌‌چین، بررسی انواع بلاک ها در یک‌زنجیره بلوک، بررسی نحوه چگونگی ثبت یک تراکنش و در انتها به بررسی کاربردهای بلاک‌‌چین در صنایع مختلف پرداخت.

بلاک میت به میزبانی شتابدهنده فردوسی

سپس نوبت به معرفی شرکت کنندگان رسید؛ جایی که افراد حاضر در دورهمی، به ارائه سوابق فعالیتی خود پرداختند و با یکدیگر بیشتر آشنا شدند. در انتها نیز وقت شبکه سازی بود تا افراد حاضر بصورت چهره به چهره با یکدیگر مکالمه و زمینه های همکاری را بررسی نمایند.

علاقه مندان با مراجعه به آدرس www.evand.com/blockmeet قادرند تا از آخرین دورهمی بلاک‌میت مطلع شوند. دومین بلاک‌میت خرداد ماه 98 برگزار خواهد شد. افرادی که تمایل دارند تا در بلاک‌میت ارائه ای داشته باشند نیز می توانند موضوع مورد نظر را به همراه رزومه خود به info@ferdowsiac.ir ارسال نمایند.

علی بنائی
علی بنائی
مدیر ارتباطات سابق شتابدهنده کسب و کار فردوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *